;ςΕ;ςΕ;ςΕ

Τρίτη, 25 Νοεμβρίου 2014

Την Τετάρτη το ΑΕΚ Έβρου - Μάκρη


Την Τετάρτη 26 Νοεμβρίου θα πραγματοποιηθεί το εξ αναβολής παιχνίδι της ΑΕΚ Έβρου κόντρα στη Μάκρη. Οι δύο ομάδες θα αγωνιστούν στο πλαίσιο της 6ης Αγωνιστικής με τη σέντρα να έχει ορισθεί στις 15:00 στο γήπεδο της Ν.Χιλής.

Photostory από το Πέπλος - ΑΕΚ Έβρου


Δείτε μέσα από το φωτογραφικό φακό όσα συνέβησαν στο παιχνίδι της ΑΕΚ Έβρου στον Πέπλο.

Τετάρτη, 19 Νοεμβρίου 2014

Αναβάλλεται το ΑΕΚ Έβρου - Μάκρη


Η αναβολή του αγώνα ΑΕΚ Έβρου - ΑΟ Μάκρης αποφασίστηκε πριν λίγη ώρα.

Παρασκευή, 14 Νοεμβρίου 2014

Δεύτερο τρίποντο κόντρα στο Αραράτ!


Η ΑΕΚ Έβρου επικράτησε με 2-1 του Αραράτ και σημείωσε τη δεύτερη νίκη της στο πρωτάθλημα του πρώτου ομίλου της δεύτερης κατηγορίας της ΕΠΣ Έβρου.


Με το δεξί η ΑΕΚ Έβρου!


Ποδαρικό με το δεξί στο πρωτάθλημα του πρώτου ομίλου της δεύτερης κατηγορίας της ΕΠΣ Έβρου έκανε η νεοσύστατη ΑΕΚ Έβρου, που επικράτησε εντός έδρας με 2-1 του Μοναστηρακίου. Στο πρώτο ημίχρονο οι γηπεδούχοι μετουσίωσαν την υπεροχή τους σε δύο γκολ περιορίζοντας τους φιλοξενούμενους σε παθητικό ρόλο.


Το πρώτο επίσημο παιχνίδι

Το πρώτο επίσημο παιχνίδι στην ιστορία της έδωσε το απόγευμα του Σαββάτου η ΑΕΚ Έβρου, που αντιμετώπισε εντός έδρας, στο γήπεδο της Χιλής, τον Δορίσκο στο πλαίσιο της πρώτης φάσης του Κυπέλλου Έβρου.


ΑΕΚ Έβρου: Η αποκάλυψη!



Την πρώτη φιλική της αναμέτρηση στα πλαίσια της προετοιμασίας της για το πρωτάθλημα της Β” κατηγορίας της ΕΠΣ Έβρου έδωσε το απόγευμα της Κυριακής (31/7) η νεοσύστατη ΑΕΚ Έβρου στο γήπεδο του Άβαντα κόντρα στον τοπικό Ατρόμητο, με τους γηπεδούχους να επικρατούν με 4-1.

Πέμπτη, 13 Νοεμβρίου 2014

Το νέο Site της ΑΕΚ Έβρου!

Ακολουθήστε την ΑΕΚ 'Εβρου στο διαδίκτυο! 

Τετάρτη, 12 Νοεμβρίου 2014

Επικοινωνία



Α.Ε.Κ ΕΒΡΟΥ 2014 
Ερασιτεχνική Αθλητική Ομάδα 
Αλεξανδρούπολη 

Έδρα: 2ο χλμ Αλεξανδούπολης Φερών έναντι JUMBO

https://www.facebook.com/aekevrou/

aekevrou@gmail.com

https://twitter.com/AekEvrou

Τετάρτη, 5 Νοεμβρίου 2014

Πρόγραμμα Πρωταθλήματος 2016-2017

1η Αγωνιστική                                                                                   2η Αγωνιστική

1) ΑΕ Ν. Χιλής − ΑΟ Μάκρης                                              1) ΑΕΚ Έβρου − ΑΕ Ν. Χιλής  5-2
2) ΑΟ Αρίστεινου − Π.Α.Ε Νιψας                                          2)ΑΟ Μάκρης − ΑΟ Αρίστεινου
3 )Α.Ο.Καππαδοκών − Ατρόμητος Άβαντα                            3) Π.Α.Ε Νιψας − Α.Ο.Αγνάντια 
4) Α.Ο.Αγνάντια − ΑΟ Δορίσκου                                           4)Ατρόμητος Άβαντα −  Βρυσούλας
5) Ασπίδα Βρυσούλας − ΑΟ Μοναστηρακίου                        5) ΑΟ Δορίσκου − Α.Ο. Μαΐστρου
6) Α.Ο. Μαΐστρου   Νίκη Απαλού                                          6) ΑΟ Μοναστηρακίου   Νίκη Απαλού 
7) ΑΕΚ Έβρου ΡΕΠΟ                                                           7)Α.Ο.Καππαδοκών 

3η Αγωνιστική                                                                                        4η Αγωνιστική


1) ΑΕ Ν. Χιλής − ΑΟ Αρίστεινου                                          1) Α.Ο.Καππαδοκών − ΑΕ Ν. Χιλής 
2) Α.Ο.Καππαδοκών − ΑΕΚ Έβρου    0-0                              2)ΑΟ Αρίστεινου − Α.Ο.Αγνάντια
3) Α.Ο.Αγνάντια − ΑΟ Μάκρης                                             3) ΑΕΚ Έβρου − Ασπίδα Βρυσούλας  1-1
4) Α.Ο. Μαΐστρου − Π.Α.Ε Νιψας                                          4) ΑΟ Μάκρης − Α.Ο. Μαΐστρου
5) Νίκη Απαλού   Ατρόμητος Άβαντα                                     5) Π.Α.Ε Νιψας   ΑΟ Μοναστηρακίου
 6) ΑΟ Μοναστηρακίου − ΑΟ Δορίσκου                                  6) Ατρόμητος Άβαντα − ΑΟ Δορίσκου
 7) Ασπίδα Βρυσούλας ΡΕΠΟ                                               7) Νίκη Απαλού ΡΕΠΟ

5η Αγωνιστική                                                                                      6η Αγωνιστική

1) ΑΕ Ν. Χιλής − Α.Ο.Αγνάντια                                            1) Ασπίδα Βρυσούλας − ΑΕ Ν. Χιλής 

2) Ασπίδα Βρυσούλας − Α.Ο.Καππαδοκών                           2) Α.Ο.Αγνάντια − Α.Ο. Μαΐστρου  
3) Α.Ο. Μαΐστρου − ΑΟ Αρίστεινου                                       3) Α.Ο.Καππαδοκών − Νίκη Απαλού
4) Νίκη Απαλού −ΑΕΚ Έβρου    2-0                                      4)ΑΟ Αρίστεινου − ΑΟ Μοναστηρακίου 
) ΑΟ Μοναστηρακίου - ΑΟ Μάκρης                                       5) ΑΕΚ Έβρου- ΑΟ Δορίσκου   5-3  
6) Ατρόμητος Άβαντα − Π.Α.Ε Νιψας                                    6) ΑΟ Μάκρης − Ατρόμητος Άβαντα 
7) ΑΕ Ν. Χιλής ΡΕΠΟ                                                          7)Π.Α.Ε Νιψας 

7η Αγωνιστική                                                                         
       8η Αγωνιστική

1)ΑΕ Ν. Χιλής − Α.Ο. Μαΐστρου                                           1) Νίκη Απαλού − ΑΕ Ν. Χιλής 

2)Νίκη Απαλού − Ασπίδα Βρυσούλας                                   2) Α.Ο. Μαΐστρου − ΑΟ Μοναστηρακίου 
3) ΑΟ Μοναστηρακίου − Α.Ο.Αγνάντια                                 3) Ασπίδα Βρυσούλας − ΑΟ Δορίσκου 
4) ΑΟ Δορίσκου   Α.Ο.Καππαδοκών                                     4) Α.Ο.Αγνάντια   Ατρόμητος Άβαντα 
5) Ατρόμητος Άβαντα − ΑΟ Αρίστεινου                                   5 )Α.Ο.Καππαδοκών − Π.Α.Ε Νιψας   
6) Π.Α.Ε Νιψας − ΑΕΚ Έβρου     3-0                                     6) ΑΕΚ Έβρου − ΑΟ Μάκρης  5-0
7) ΑΟ Μάκρης ΡΕΠΟ                                                           7) ΑΟ Αρίστεινου ΡΕΠΟ  
 

9η Αγωνιστική                                                                            10η Αγωνιστική

1)ΑΕ Ν. Χιλής − ΑΟ Μοναστηρακίου                                 1) ΑΟ Δορίσκου − ΑΕ Ν. Χιλής    
2) ΑΟ Δορίσκου − Νίκη Απαλού                                        2) ΑΟ Μοναστηρακίου − Ατρόμητος Άβαντα
 3) Ατρόμητος Άβαντα − Α.Ο. Μαΐστρου                             3) Νίκη Απαλού − Π.Α.Ε Νιψας
4) Π.Α.Ε Νιψας − Ασπίδα Βρυσούλας                                4) Ασπίδα Βρυσούλας − ΑΟ Μάκρης 
5) ΑΟ Μάκρης   Α.Ο.Καππαδοκών                                    5) Α.Ο.Αγνάντια -  ΑΕΚ Έβρου   1-2
6) ΑΟ Αρίστεινου − ΑΕΚ Έβρου  4-2                                   6 )Α.Ο.Καππαδοκών − ΑΟ Αρίστεινου
 7) Α.Ο.Αγνάντια ΡΕΠΟ                                                    7) Α.Ο. Μαΐστρου ΡΕΠΟ 

11η Αγωνιστική                                                                        12η Αγωνιστική


1) ΑΕ Ν. Χιλής − Ατρόμητος Άβαντα                                  1)Π.Α.Ε Νιψας − ΑΕ Ν. Χιλής

2) Π.Α.Ε Νιψας − ΑΟ Δορίσκου                                         2)ΑΟ Δορίσκου − ΑΟ Μάκρης 
3)ΑΟ Μάκρης − Νίκη Απαλού                                            3)ΑΟ Μοναστηρακίου − ΑΕΚ Έβρου   1-2
4) ΑΕΚ Έβρου − Α.Ο. Μαΐστρου  1-3                                  4) Νίκη Απαλού − ΑΟ Αρίστεινου 
5) ΑΟ Αρίστεινου − Ασπίδα Βρυσούλας                             5) Α.Ο. Μαΐστρου − Α.Ο.Καππαδοκών 
6) Α.Ο.Αγνάντια   Α.Ο.Καππαδοκών                                 6) Ασπίδα Βρυσούλας   Α.Ο.Αγνάντια 
7)ΑΟ Μοναστηρακίου ΡΕΠΟ                                             7) Ατρόμητος Άβαντα ΡΕΠΟ


13η Αγωνιστική

1)Μάκρη – Νίψα
2)ΑΕΚ Έβρου – Ατρόμητος Άβαντα
3)Αρίστεινο – Δορίσκος
4)Καππαδοκία – Μοναστηράκι
5)Αγνάντια – Απαλός
6)ΑΟ Μαΐστρου – Βρυσούλα
7) Ν. Χιλή 
ΡΕΠΟ